Skip to content
Organizacja Zakładu arrow Aktualności arrow psychologia kliniczna arrow Informacja dla psychologów-stażystów Szpitala Psychiatrycznego w Choroszczy
Informacja dla psychologów-stażystów Szpitala Psychiatrycznego w Choroszczy
Redaktor: Administrator   
23.05.2016.

Informacja dla psychologów-stażystów Szpitala Psychiatrycznego w Choroszczy


Dla większości osób specjalizujących się w Szpitalu Psychiatrycznym w Choroszczy z dniem 13.08.2016 r. kończy się obowiązywanie umowy o szkolenie specjalizacyjne z dnia 14.08.2012 r.


Przypominamy, iż w przypadku niezrealizowania wszystkich staży wymaganych programem specjalizacji w terminie do dnia 13.08.2016 r. należy specjalizację przedłużyć.


Przedłużyć specjalizację można maksymalnie o 24 miesiące. W takim przypadku należy zwrócić się odpowiednio wcześniej do Dyrektora Zakładu z podaniem o przedłużenie specjalizacji (ze wskazaniem terminu, do którego specjalizację się przedłuża) wraz z uzasadnieniem. Do podania należy dołączyć oryginał karty specjalizacyjnej z uzupełnionymi punktami 12 i 13 karty (warunkiem koniecznym jest również podpis Kierownika specjalizacji pod pkt 13 karty).

Po uzyskaniu zgody Dyrektora Zakładu stosowne pismo informujące o przedłużeniu specjalizacji przesyłane jest do Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego w Białymstoku.

Oryginał karty specjalizacyjnej jest Państwu zwracany. Sporządzany jest również aneks przedłużający okres obowiązywania umowy o szkolenie specjalizacyjne.


Analogicznie należy postąpić w przypadku chęci skrócenia okresu specjalizacji. Maksymalny okres skrócenia wynosi 6 miesięcy.


Przypominamy, iż osoby, które dokonały przedłużenia specjalizacji, zobowiązane są do wniesienia opłaty specjalizacyjnej w terminie do dnia 30.09.2016 r.


Osoby, które do chwili obecnej nie zwróciły aneksów do umów o szkolenie specjalizacyjne proszone są o niezwłoczne ich dostarczenie do Szpitala.

 

Banery

 

Licznik

Odwiedzin dzisiaj: 39
miesięcznie: 6208
Wszystkich odwiedzin: 557912

certyfikaty

 

 

e-rejestracja

BIP


 https://ezdrowie.wrotapodlasia.pl/public/gallery/1bc6eabc788919c13faf91977098efe7.png